תקצירית מהמועצה האזורית

חנוכה בבנימין

השבוע הגיעו לביקור והדלקת נרות חגיגית – שר השיכון ח"כ יואב גלנט, שהדליק חנוכיה במגרון בעת טקס חנוכת פינה חמה לחיילים, ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין בעמיחי. אנו מודים לגלנט ואדלשטיין על תמיכתם החמה ביישובים הצעירים והותיקים בבנימין. המשך חג חנוכה שמח לכל תושבי בנימין.

תכנון כבישים במערב בנימין

ביום שני נפגש ראש המועצה עם נציגי משרד השיכון ומפקד קשת גוונים עופר הינדי, בנושא הצגת תכנון כבישים במערב בנימין. אנו מקווים כי הישיבה תסייע בעדנו לקדם ולדחוף את הכבישים המתוכננים לביצוע מהיר ככל שניתן.

ראשי הרשויות ביו"ש עם שר החינוך

השבוע התקיימה פגישה של ראשי הרשויות החדשים והותיקים ביו"ש, עם שר החינוך ח"כ נפתלי בנט, כדי לקדם חשיבה משותפת על אתגרי ההתיישבות בכלל ובתחום החינוך בפרט. בין הנושאים עלו סוגיות חינוכיות הקשורות להתיישבות, ואנו מקווים שהפגישה תקדם את הפתרונות הנדרשים. שר החינוך בירך את ראשי הרשויות ואמר להם: "אתם הנבחרת הראויה להנהיג את ההתיישבות ביהודה ושומרון, ואני עומד מאחוריכם".

טקס חנוכת מחלף אדם

העבודות על השלמת המחלף מתקדמות בקצב מואץ לקראת טקס חנוכת המחלף החגיגי שיתקיים ביום שלישי הקרוב, 11.12, ג' בטבת, בנוכחות מכובדים ואישי ציבור. שימו לב, ייתכנו חסימות כבישים בין פסגת זאב לאדם החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד ל-11:30. אנא הימנעו מנסיעה בשעה זו. חסימות צפויות גם בלילה שקודם לטקס, בשל תגבור העבודות על הרמפה העולה מכיוון ירושלים ליישוב אדם – עדכונים יתפרסמו באתר המועצה (תושבי אדם – מומלץ לעקוב בתשומת לב אחר ההודעות היישוביות).

יום עיון תורה ולשון בצהרי היום

היישוב מצפה יריחו שמח להזמין את כל תושבי בנימין לשיעורים על התורה ולשונה ביום עיון "תורה ולשון בצהרי היום" התשיעי, לזכרו של ד"ר אליהו נתנאל ז"ל, אשר יתקיים בצהרי "זאת חנוכה", יום שני, ב' בטבת תשע"ט בבית הכנסת "יגל יעקב" ובית המדרש "נר יצחק",  מצפה יריחו, החל מהשעה 13:20. בין השיעורים: ד"ר יובל וייס – 'דרכי הקריאה': פיסוק טעמים בפסוקיות דיבור ישיר; אליהוא שנון – סופגנין – לחנוכה או לפסח? הרב יצחק פרנק – מנגינה המקלקלת את השורה; הרב יהונתן נוימן – סגנון וסדר המשנה; הִלל גרשוני – מורה הנבוכים: בין עברית לערבית; ר' יובל שילוני – דרכו של הגר"א בדקדוק הלשון, ועוד. רצוי לאשר השתתפות:  [email protected].

שירותי משרד הפנים בשער בנימין

שירותי שלוחת משרד הפנים בשער בנימין – ללא הוצאת דרכון ותעודת זהות – בשל חוק הביומטרי –  יינתנו בימי שלישי בשעות 08:00 – 12:00, בתאריכים: 11.12.18, 25.12.18.

שי"ל בנימין

שי"ל בנימין יוצא לחופשת חנוכה החל מיום שני, כ"ה כסלו, 3.12. נחזור לפעילות ביום רביעי ד' טבת, 12.12  בין השעות 16:00-19:00. שי"ל בנימין עומד לרשותכם ללא תשלום לאורך השנה, ביום שני 10:00-13:00 וביום רביעי 16:00-19:00 בשער בנימין או בכפר האורנים. טלפון: 1599-50-11-51, מייל: [email protected]. פגישות יש לתאם מראש.

דרושים/ות

דרוש/ה נהג/ת פועל/ת במחלקת פינוי אשפה ברחבי המועצה. דרוש/ה קלינאי/ת תקשורת. לפרטים נוספים ופרטי תנאי הסף יש להיכנס לאתר המועצה www.binyamin.org.il. במידה והנך עונה על תנאי המכרז יש להעביר קו"ח למייל [email protected] חובה לציין את שם המכרז. אגף משאבי אנוש 02-6492716.

שבת שלום,
המועצה האזורית מטה בנימין