קטגוריות
חדשות

אגרת חודש מאי לתושבים

חברים שלום,

ביום ראשון 17.5 בשעה 20:00 תתקיים אסיפת החברים אשר בה יציגו חברי הועד המנהל את הצעתם לפיתוח הישוב. הצגת הנושא הינה תוצאה של למידה מעמיקה לאורך חודשי הקדנציה.כשמעל לכל הרצון לפעול לטובת ולקידום הישוב. תוכניות סדורות לפיתוח הישוב קיימות מאז 1999, אך לאורך השנים הנושא לא טופל ולא קודם ובוודאי היו סיבות לכך. חברי ועד זה שמו להם ליעד לטפל בקדנציה זו גם ב"תפוחי האדמה הלוהטים". חברי הועד אשר חרטו על דיגלם את עקרון השיתוף והשקיפות קיימו 3 פגישות הכנה עם ציבור המתענינים לצורך קבלת משוב ועבודת הכנה. מטבע הדברים לדרכים לקידום הנושא קיימות דיעות שונות.. אך אלה מעכבים את ההתקדמות כבר קרוב ל – 15 שנה. למען עתיד הישוב הגיע העת להכריע ולצאת לדרך היישום. הצעת הועד הינה הצעה אשר ניבחנה ונישקלה מהיבטים שונים ומקצועיים, ברור לכל שהאמת לא נמצאת בצד אחד ונק' המוצא צריכה להיות שכולם רוצים את טובת הישוב, אנו מצפים להבעת הדיעות וההצעות באסיפה ע"ב איתן, בדוק ומבוסס. האסיפה תנוהל ע"י חברינו ברוך ידיד ובחלקו הפותח ישתתפו ישראל גנץ ס/יור המועצה וכן אלדד בן זימרה סמנכ"ל החברה לפיתוח להלן היזם המוצא להתקשרות עימו. אני קורא לדיון פורה, מכובד ומכבד בעל תרבות שיח וכבוד הדדי. הצבעת הקלפי לאישור הצעת הועד תתקיים ביום שלישי 19.5 בשעות 08:30-20:00 במזכירות. ציבור חברי האגודה מוזמן להיות שותף בהליך שמשמעותו שינוי וקידום אורחות החיים בישוב, בהצלחה.

אשרי הישוב אשר בחר בועד מנהל אשר חושב מחוץ לקופסה ובוחן את עצמו כל העת בהתאם לסביבתו המשתנה במעגלים המקיפים אותו… קייטנת קיץ 2015 – כשמשרד החינוך מאפשר פעילות קיץ של שלושה שבועות לילדי כיתות א' – ב' בתשלום סימלי, כאשר אירגוני העובדים מעניקים סיבסוד לעובדיהם במפעלי הקיץ המוכרים על ידם ותהליכים אלה מותירים ביקוש נמוך מאד של משתתפים שמשמעותו קייטנה פחות איכותית ויותר יקרה לציבור ההורים. האם נכון "לטמון את הראש בחול"? תשובתנו החד משמעית היא לתאם ולהעניק פתרון אמיתי ואיכותי כפי שמגיע לילדינו,הישוב לא הסיר אחריות, נהפוך הוא ! הוגשה הצעה שבאה לתת מענה איכותי וקהילתי והקציב למשימה סכום משמעותי כמענה לצרכים.
מעבר לאפשרות של גיבושי קבוצות יישוביות בקייטנת "אשכול", הנכם מוזמנים לרשום את הילדים לשבוע הפעילות האחרון בחודש יולי, פעילות ייחודית לנו בישוב ואנו משמרים אותה בהדיקות. קייטנת הגנים תתקיים במתכונתה המוכרת.

המופע "מנוחה בנחלאות" לרגל יום ירושלים עם דביר סורמלו ואבי אופק, ביום שלישי 19.5 בשעה 20:00 במועדון הישוב.

פעילות לחג השבועות ביום רביעי 20.5 בשעות אחה"צ , פרטים בנפרד.

דיון ועדת נוער ביום חמישי 21.5 בשעה 20:00 במזכירות: עם הפנים לחופש הגדול. ציבור ההורים ובני הנוער יותר ממוזמן.

רק טוב לכולכם.

אילן – מרכז קהילתי ענתות