אגרת ועדת הסעות

לאור הצורך במתן מענה  להסעות הוקמה ועדת הסעות חדשה  שחבריה הם:

  • שיאחי רון, רפרנט הסעות: 0546094031
  • שרון כהן, מתאמת הסעות: 0527703477
  • מאיה יוספוב, אחראית הסעות: 0505066578
  • יפעת אילוז, אחראית הסעות: 0526708983
  • גילה דרעי, אחראית הסעות: 0506282220

בראשית דברנו אנו פונים להורים ולתלמידים כאחד לגלות אחריות ולעשות את כל הדרוש על מנת שילדנו  ייסעו בבטחה.

מצורף בזה  תקנון של ועדת הסעות אשר  קיבל את אישורו של ועד מנהל ואישור מחלקת החינוך במועצה . אנו פונים לכל ההורים לשתף פעולה עמנו, להצטרף לעשייה החינוכית ולגבות את התקנון הכתוב בשיחות בבית, על מנת שנוכל להעניק לילדינו שירות הסעות ראוי ותחושת מוגנות. אנא קראו את התקנון עם ילדיכם והדגישו בפניהם את האחריות האישית המוטלת על כל אחד ואחת מהם בכדי שהנסיעה תהיה בטוחה ונעימה לכולם.

אנו  פועלים  בנחישות למגר כל תופעת אלימות ובעיות משמעת הקיימות בהסעות. אנו מבקשים כי כל בעיית משמעת/ אלימות  שמתעוררת בהסעות תופנה  לוועדת ההסעות.  אנו נטפל בכל מקרה ברגישות המתבקשת, אולם לא נוכל לקבל כל מקרה של אלימות פיזית או מילולית, התייחסות מזלזלת בנהגים, ברכוש וכלפי ילדים.

בעיות עם נהגים , איחורים , חוסר מקום ישיבה וכ"ו יש להפנות לשרון כהן הנמצאת בקשר מול גורמי המועצה.

ברצוננו להודות לילדי כיתה ו –נאמני ההסעות, על עזרתם במהלך הנסיעות. , נאמני ההסעות מקבלים תדרוכים שוטפים מחברי ועדת ההסעות ופועלים  לשמירה על נסיעה נעימה , רגועה ושקטה.  הילדים מתבקשים להישמע להנחיותיהם  .

לחצו כאן למערך ההסעות לשנה זו על סמך הנתונים שהועברו אלינו על ידי התושבים.
אין באפשרותינו לדאוג להסעות לתלמידים שלא העבירו את פרטיהם ואת פרטי בית הספר בו הם לומדים. אנו  פועלים  במרץ על מנת לשפר וליעל את מסלולי הנסיעה, זמני האיסוף, נקודות האיסוף ועוד. ייתכן כי בתחילת השנה עד שיתייצבו המערכות הלימודיות בבתי הספר  יהיו שינויים במערך ההסעות בהתאם לבחינת המסלולים, זמני ההגעה, ומשך הנסיעה אל בתי הספר ומהם.

תלמידים אשר מסיבה כלשהיא אין באפשרותינו לדאוג להסעות אל בית הספר וחזרה זכאים להחזר כספי מהמועצה אשר יוחזר דרך מיסי הישוב. בתיבות הדואר שלכם תמצאו את טופס בקשה להחזר הסעות. את הטופס המלא יש להעביר בהקדם למזכירות.

ברצוננו להדגיש כי על פי חוק  נהגי האוטובוס מורשים להעלות \ להוריד ילדים אך ורק בתחנות המיועדות לכך . אנו חוזרים ומדגישים לא תתאפשר הורדה/העלאה  של ילדים בכל נקודה בדרך  מלבד בתחנות ההסעה.

אנו מזמינים תושבים נוספים לקחת חלק בוועדת ההסעות ולפעול יחד אתנו למען יהיו ההסעות בטוחות יעילות ומהירות  עבור ילדינו .

בברכת נסיעה בטוחה  וועדת הסעות