קטגוריות
חדשות

אחרון מדף הפייסבוק של ענתות

‏השבוע בבנימין

קמפיין המועצה עם מועצת יש"ע – כן לריבונות, לא למדינה פלסטינית החודש הקרוב גורלי מאד להתיישבות ולמדינת ישראל כולה. אנו עומדים בפני הזדמנות היסטורית של החלת ריבונות על ארץ האבות, ומאידך עומדים על המשמר כדי שישראל לא תכיר חלילה בשרטוט גבולות של נסיגה מיהודה ושומרון ותביא להקמת מדינה פלסטינית. השבוע יצאה המועצה יחד עם מועצת יש"ע בקמפיין הסברה נרחב שתפקידו לעודד את ממשלת ישראל לקדם ריבונות בצורה נכונה – כזו שתבסס את אחיזתנו ביישובים ובאזור כולו ולא להיפך.

במסגרת העמקת הקשר עם נציגי הממשלה מארח ראש המועצה ישראל גנץ את השרים החדשים לסיורי עבודה והיכרות כאן כדי לחבר ולרתום אותם לעשייה ולהתפתחות בבנימין. השבוע ביקרו בבנימין השר צחי הנגבי המיועד להיכנס למשרד ההתיישבות והשר אלי כהן. הנגבי ערך סיור מקיף ממערב בנימין, דרך עטרת, עלי, עפרה ועד לשער בנימין. הנהלת המועצה ישבה עם השר לישיבת עבודה והעלתה בפניו אתגרים ומשימות שיחנו לפתחו וטיפולו בתחום בנימין וההתיישבות כולה.

עד היום שילמתם ארנונה דרך היישוב? מהרו להסדיר את התשלום במועצה גביית הארנונה עוברת מהיישובים אל המועצה. מדובר בשינוי טכני – גובה הארנונה נשאר כשהיה. נא מהרו להסדיר את העברת התשלום. הקימו הוראת קבע בקלות מהנייד או מהמחשב ותחסכו התעסקות מיותרת. ניתן לשלם גם באמצעות שובר שיגיעו אליכם בדואר. להקמת הוראת קבע: https://binyamin.org.il/6950 להסבר נרחב ולמתן תשובות על המהלך לחצו כאן: https://binyamin.org.il/uploads/n/1591714216.8617.pdf מוקד ייעודי להסדרת הגבייה עומד לרשותכם בטלפון 02-6492929, בימים א' עד ה' בין השעות 08:00-15:30. (הודעה זו לא נוגעת לתושבי היישובים שכבר משלמים דרך המועצה)

הקורונה עדיין כאן – לשאלות והנחיות פונים למוקד השירות מספר חולי הקורונה בבנימין היום עומד על 9. חדר המצב של המועצה ממשיך לפעול במתכונת של שגרת קורונה ונציגי המועצה עומדים בקשר שוטף מול משרד הבריאות ומשרד החינוך. אם יש לכם שאלות הנוגעות לנושא פנו למוקד השירות 106 בפנייה מקוונת, ונציגי המועצה יצרו איתכם קשר וישיבו. קישור לפנייה: https://binyamin.org.il/6986/

דרושים/ות במועצה: תושבי בנימין מוצאים עבודה דרך מודעות הדרושים המתפרסמות באתר המועצה. • לשנה"ל תשפ"א דרושים מנהלים לבתי הספר היסודיים בבנימין.

שבת שלום המועצה האזורית בנימין #anatot open.php?u=9813135&id=59fb1cc56d5747ab907347b396612918