קטגוריות
חדשות

אחרון מדף הפייסבוק של ענתות

השבוע בבנימין

כללי הקורונה התעדכנו – עיינו במסמך הסברה של המועצה על כללי הבידוד כללי הקורונה שוב התעדכנו השבוע ולפיהם התקהלויות מותרות עד 20 איש בין במבנה סגור ובין בשטח הפתוח. ביישובי בנימין יש כ-60 חולי קורונה ומצבם טוב ב"ה. כמו בכל הארץ תושבים רבים הצטרפו למעגל המבודדים. המועצה הוציאה היום מסמך הסברה של שאלות ותשובות לקיום כללי הבידוד. ראו באתר המועצה ובקבוצות "בנימין עכשיו" בווטסאפ ובטלגרם.

קייטנות ילדי הגנים עד כיתה ד' ממשיכות לפעול קייטנות הקיץ של המועצה ממשיכות לפעול. אנו פועלים באחריות לשלומם ובריאותם של הילדים. צוותי המועצה עומדים כל העת בקשר עם הממונים במשרדי החינוך והבריאות ומתאימים את ההפעלות להנחיות. אנו פועלים למלא את ההפעלות שבוטלו בתוכן חוויתי ומעניין להנאת הילדים. שימו לב: ילד שנדרש להיכנס לבידוד חייב למלא את כל כללי הבידוד. אם לא כך, חל איסור לשלוח את אחיו לקייטנה.

קבלת קהל בימים אלו במשרדי המועצה במסגרת ההגבלות ומתוך אחריות לתושבי המועצה ועובדיה, לא תהיה קבלת קהל פרונטלית. קבלת הקהל תיעשה בטלפון ואמצעים הדיגיטלים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם גורמי המקצוע במחלקות בימים א' – ה' בין 9:00 ל-14:00, ולהשתמש בשירותים הדיגיטליים שהורחבו לאחרונה באתר המועצה. לכל שאלה או בקשה צרו קשר עם מוקד השירות 106 בטלפון או דרך האתר בלינק: https://binyamin.org.il/6986/

יש תרבות בבנימין גם בימים אלה – עמית סגל מגיע אליכם עושים תרבות דרך המסך עם מרצים מרתקים. המפגש הראשון יתקיים עם עמית סגל ביום שני, כ"א בתמוז, 13/7/20 בשעה 21:00. השיחה תועבר בזום. הקישור יפורסם ביום האירוע באתר מתנ"ס בנימין ובדפי הפייסבוק של המתנ"ס והמועצה. המפגש השני עם איתי אנגל בנושא: "סוריה שאחרי הקורונה – איך זה משפיע עלינו?" ביום ראשון, ה' באב,26/7/20 בשעה 21:00. ההרצאות יעברו בזום. קישור יעלה בדפי הפייסבוק של המועצה והמתנ"ס ובקבוצות "בנימין עכשיו".

הרשמה למוסדות העל יסודיים לשנת תשפ"א הורים שטרם רשמו את ילדיהם לכיתה ז' או לכיתה ט' בבנימין, מתבקשים לפנות בהקדם למזכירות בית הספר ולהסדיר את הרישום. מכירים מישהו שעובר דירה לבנימין הקיץ וטרם נרשם? אנא הסבו תשומת לבו שיש להירשם במוסדות החינוך. לרישום בתיכונים ברשויות שכנות, יש לפעול על פי הנחיות הרשות הקולטת. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לאגף החינוך 02-9977103.

שבת שלום המועצה האזורית בנימין #anatot open.php?u=9813135&id=bba447aa15b6496899fc56beb6c94eea