קטגוריות
חדשות

משולחנו של אילן מזכיר היישוב

חברים שלום,

הלילה עבר צה"ל לשלב השני של הלחימה, כניסה קרקעית של רגלים, טנקים והנדסה לרצועת עזה. בשם הישוב ענתות נשלח ברכת הצלחה ללוחמים ולמפקדים, צאו לשלום ושובו בשלום.
נשלח תנחומינו למשפ' החיל סמ"ר איתן ברק שנפל בקרב, בן 20 בנופלו.

אנו מבקשים לשלוח חיבוק גדול לבנות ובני ענתות בסדיר, בקבע ובמילואים אשר נקראו לדגל ושותפים למשימה הלאומית. שימרו על עצמכם.
משפחות המגוייסים בישוב שעדין לא עידכנו אותנו במזכירות, מוזמנים לעשות כן. אנו נכונים לעזור לכל פניה וצורך.

הנחיות פיקוד העורף לנו, לא השתנו, שמירה על שיגרת חיים תחת איתור מרחב מוגן בטווח דקה וחצי ממקום פעולתינו. זיכרו, הנחיות פיקוד העורף מצילות חיים.

גם בפעילות הקייטנות נמשיך לפעול בהתאם להנחיות ובאישור יומיומי של חדר המצב במשרד החינוך ושל מח' הבטחון במועצה. צוותי ההדרכה בקייטנות עושים כל מאמץ לקיים פעילות מהנה ורגועה הצמודה לתוכנית שנקבעה ככל הניתן. הצוות ערוך לקלוט השבוע את נרשמי כיתות א' – ב' אשר מסיימים את ימי הפעילות בבתי הספר.

הרבש"ץ וצוות ועדת בטחון עוקב כל העת אחר העידכונים וההנחיות של גורמי הבטחון. מקיים שיחות ועידה, קשוב למתרחש ומנחה את צוות האבטחה הנייח והנייד בישוב.

צוות צח"י (צוות חירום ישובי) התכנס גם הוא השבוע, דן בתמונת המצב , חילק משימות ונערך לכל תרחיש בתקווה שלא יקרה.

עתה עם השלמת מבנה גן הילדים בשלב ו' אשר מהווה מבנה ציבורי, הפננו פניה להצבת צופר אזעקה לאלתר על מבנה הגן שכן עפ"י הנחיות פיקוד העורף התקנת צופרים מותרת רק על מבנה ציבור.
עד אז מומלץ לתושבי שלבים ה' ו – ו' להיות קשובים באמצעים אלקטרוניים ו/או טכנולוגיים למקרה אזעקה בישוב.

ואם בשיגרה עסקינן..

בהתאם למדיניות השקיפות של הוועד המנהל, לאחר דיון ואישור ועדת כספים, הופצו בתיבות הדואר דפי דו"ח ניצול תקציב ינואר – מאי 2014 (5 חודשים), הדו"ח מציג ניהול תקציב סדור ואחראי. המעונינים להעיר ולהאיר לדו"ח המוצג מוזמנים לעשות כן.

אנו נערכים לפתיחת שנת הלימודים והפעילות, חברים שעדין לא הגישו למזכירות את דף הרישום להסעות לשנת הלימודים, מתבקשים לעשות כן במיידי,בהתאם להנחיות המועצה, לא נוכל להבטיח הסעה ללא רישום מראש.

חברים המעונינים להפעיל חוגים בשנת הפעילות תשע"ה בישוב לילדים/ נוער ומבוגרים מוזמנים לפנות למזכירות ולהציע את מרכולתם.

חברים יקרים, עלינו לדעת כי נחונו לנו עוד ימים לא קצרים בו המדינה תהיה נתונה במצב לחימה, לצערי נאלץ להתמודד אל מול אירועים קשים וכואבים. בימים אלה עלינו להתלכד, לתמוך האחד בשני ולנהוג כיאה לישוב קהילתי. הקפידו על הסדר וניקיון הישוב, הקפידו על הוצאת כלבים החגורים ברצועה בלבד, שימרו על שעות מנוחת השכנים. זו השעה לעודד ולפרגן.

שבת שלום ותקווה לבשורות טובות,
אילן.