קטגוריות
חדשות

צופי ענתות

הורים יקרים שלום,

לפני הכל…אז מה זה צופים?

תנועת הצופים חרטה על דגלה להיות תנועה שבה יש מקום לכולם, ללא הבדלי דת, גזע ומין. ועל כן, קיימים שבטי צופים בישראל בכל הדתות והמגזרים השונים בחברה הישראלית (דתיים, דרוזים, ערבים).

ארבעת ערכי הליבה של תנועת הצופים העבריים בישראל (הצופים היהודים), הם- דמוקרטיה, רב תרבותיות, מעורבות חברתית וזהות יהודית. הערכים הללו מובילים את כל תכניות ההדרכה של התנועה ומפעליה השונים, בהתאים לגיל ולאוכלוסיית היעד. לקריאה נוספת על פעילות התנועה- www.zofim.org.il

ומה קורה אצלנו?

כבר תקופה שאנו מקיימים פעילות בשבט לכיתות ז-ט' ולחברי השכבה הבוגרת (שכב"ג) בימי שלישי. החניכים עוברים פעולות על-ידי צוות ההדרכה המסור שמשקיע את מיטב זמנו ומרצו כדי להעביר לילדכם פעילות מגוונת ומעניינת. צוות ההדרכה מורכב מבני נוער מענתות וכפר אדומים גם יחד, שהצטרפו לכוחותינו בכדי לקחת חלק בהקמה של מפעל חינוכי חשוב זה.

בשבוע הקרוב תכנס ליאור לתפקיד המרכזת הבוגרת בשבט, היא תתגורר בענתות ותהיה זמינה במשרה מלאה לריכוז השבט ופיתוחו.

אנו שמחים לבשר שבשבוע הבא (24.11) נפתחת הפעילות גם לכיתות ו'. הודעה מסודרת תצא להורי ו'. לאחר מכן נפתח את הפעילות גם לכיתות ד' וה'.

בימים אלו אנו שוקדים על שיבוצים אחרונים לצוות המדריכים, אנו פותחים את הפעילות בהדרגה על מנת ליצור בסיס חזק לפעילות קבועה ושוטפת.
בנוסף, בקרוב נערוך אסיפת הורים כללית להכרות וציפיות מהשנה הקרובה.

קצת עניינים טכניים

כל חניך בתנועה, משלם דמי חבר שנתיים. תשלום זה כולל בתוכו את ביטוח החניכים, ציוד לפעילות השוטפת בשבט, הכשרת בעלי התפקידים, שכר המרכז הבוגר ועוד. בשלב זה אנו מבררים את דרך הגביה הנכונה בותר עבורנו, פרטים נוספים בקרוב.

בנוסף, לתנועה יש תלבושת אחידה- מדי החאקי- מכנסיים וחולצה, המבטאים שוויון בין כל החניכים. אנו מבצעים רכישה מרוכזת של מדי החאקי (חולצות בלבד, את המכנסיים ניתן להשיג בכל חנויות הביגוד, המכנסיים שהספק מציע לא מוצלחות במיוחד). מחיר החולצה 50 ₪. ניתן לשלם דרך מסי הישוב או במזומן.
על מנת לאשר את רכישת מדי החאקי- נבקש את חתימתכם על הנספח המצורף – והחזרתו ביום הפעילות הבא (24.11) לטל או ליאור, מרכזות השבט. רק חניך שיחזיר את הטופס חתום יוכל לקבל את המדים.

בברכת שנת פעילות מוצלחת פורייה ומוצלחת,

יחיאל אמויאל, ראש השבט
טל זמורה, מרכזת השבט (יוצאת) ליאור וולין, מרכזת השבט (נכנסת).

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין בכתובת המייל [email protected]