קטגוריות
חדשות

תקצירית מהמועצה האזורית

תשעת הבתים בעפרה

בימים אלה אנו נערכים לפינוי והרס תשעת הבתים בעפרה, שצפוי להתרחש בשבוע הקרוב. תושבי הבתים הגישו עתירה לבג"ץ בבקשה לאטום ולא להרוס את המבנים, אך אין לנו ציפיות גבוהות מכיוון זה. צפוי כי מחסומים ייפרסו בכבישים הראשיים כבר מיום שני (מומלץ לנסוע עם תעודות זהות) וכי פינוי המשפחות יחל ביום שלישי. אנו עושים מאמצים גדולים לקיים את שגרת החיים בימים אלה עד כמה שניתן, וכן לסייע למשפחות וליישוב עפרה בכל צורך. למרות שמדובר בהריסה שהיא איוולת וחוסר היגיון, אין לנו אלא לכבד את צו בית המשפט תוך שאנו מוחים נגדו נמרצות, ויחד עם זה להמשיך גם מכאן לבנות ולהתפתח ביתר שאת ויתר עוז.

פרס חינוך ארצי

השבוע התבשרנו כי המועצה האזורית מטה בנימין זכתה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך. זו הזדמנות להודות לאנשי אגף החינוך שלנו, ולכל אנשי החינוך של בנימין – מהמטפלות, הגננות והסייעות, ועד למורים ולמנהלים. תודה על מנהיגותכם, תודה על שאתם שם תמיד למען ילדינו, תודה על מסירות והשקעה לאין קץ, תודה על ימים ולילות של עשייה חינוכית מבורכת, תודה על חינוך התלמידים מתוך אהבה גדולה ואמונה חזקה, תודה על שאתם מעמידים תלמידים הרבה. הסרטונים שהוצגו בפני ועדת הפרס נמצאים באתר בנימין – כולם מוזמנים לצפות בהם ולהתרגש.

שירותי משרד הפנים

לאחר הפסקה קצרה, שירות משרד הפנים חוזרים לפעילות. שימו לב לשינויים: ביום א' בחשמונאים בין השעות 16:00-17:30 וביום ג' בשער בנימין (בבניין 101 ליד משרדי הרווחה של המועצה) בין השעות 8:00-14:00. השירות כולל שינוי מען, תמצית רישום, אבדן ספח, רישום נולד, רישום נישואין (ללא שינוי תמונה) ותעודת פטירה ל"ע. בקשות לדרכון ותעודות זהות המחייבות תמונה ניתן להגיש רק בלשכה בירושלים או במעלה אדומים – בשל המעבר של כל מדינת ישראל לתעודה ביומטרית (הצילום בלשכה בלבד).

הצדעה לתושבי בנימין

ביום רביעי, ה-29.3, תקיים המועצה האזורית אירוע הצדעה ענק לתושבי בנימין – באצטדיון הארנה בירושלים. יוצרי אמנות, חקלאים, תעשיינים, תיירנים ויזמים בתחום התיירות המעוניינים להציג בביתן באירוע, מוזמנים להירשם במייל: [email protected] נציגי ועדת האירוע ייצרו קשר עם הפונים המתאימים.

רישום לגני הילדים וכיתות א' לשנת הלימודים תשע"ח

שימו לב, מועדי ההרשמה הפורמליים לגני ילדים הסתיימו. תינתן הארכה לרישום באתר עד לסוף חודש פברואר. לאחר מועד זה ניתן לבצע רישום במשרדי מחלקת הגנים במועצה וזאת בתאום מראש בלבד.

דרושות קלינאיות תקשורת, מנהלות מעון ומטפלות

דרושות קלינאיות תקשורת לעבודה במסגרות החינוך במערב בנימין. תחילת עבודה – סוף מרץ. לשנת הלימודים הבאה דרושות קלינאיות תקשורת נוספות לכל רחבי בנימין, בבתי הספר ובגני החינוך המיוחד. לפניות: נעה דינר [email protected] 052-5666740.
דרושות מטפלות בכל המעונות, ומנהלות למעונות בגבעת הראל ושילה. צרו קשר עם אפרת 02-9977104.

שישי צבעוני – סיורי פריחה במגפיים

בכל יום שישי במהלך פברואר ומרץ יתקיימו סיורי שישי צבעוני. ההשתתפות חופשית בהרשמה מראש בלבד. עקבו אחר דף הפייסבוק "תיירות חבל בנימין" או באתר www.gobinyamin.org.il .

שבת שלום,
המועצה האזורית מטה בנימין